05.08.2018 (NIEDZIELA)
GODZ. 18:00 KONCERT „MUZYKA PROSTO Z KUBY” W WYKONANIU YAREMI KORDOS Z ZESPOŁEM
W programie usłyszymy kubańskie rytmy, tradycyjną muzykę z Kuby i aktualne hity latino z prawdziwą kubańską energią i radością „wypełnioną” słońcem. To wspaniała muzyczna podróż po Karaibach.

Yaremi Kordos – w jej żyłach płynie hawańska krew, a w sercu od małego gra muzyka. Ukończyła Konserwatorium Muzyczne w stolicy Kuby. Studiowała gitarę klasyczną i wokal. Koncertowała na Kubie u boku takich wielkich gwiazd jak Omara Portuondo z Buena Vista Social Club. Do Polski przyjechała w 2004 r. na zaproszenie Jose Torresa, z którym współpracuje do dziś.

12.08.2018 (NIEDZIELA)
GODZ. 18:00 NAJWIĘKSZE PRZEBOJE WŁOSKIEGO DUETU – AL BANO e ROMINA POWER W WYKONANIU AN DREO e KARINA
AN DREO e KARINA to jedyny na świecie cover Al Bano e Romina Power. Odbyli setki koncertów w Polsce i za granicą. Wygrali Europejski Festiwal Coverów. Zaśpiewali z 50-cio osobową Orkiestrą Symfoniczną na Festiwalu Kultury Włoskiej. Wydali 3 płyty z największymi przebojami Al Bano e Romina Power. Byli gośćmi różnych programów telewizyjnych i muzycznych.

19.08.2018 (NIEDZIELA)
GODZ. 18:00 KONCERT ZESPOŁU „REGGAESIDE” Z ELEMENTAMI FUNKY, ROCKA, POPU I SKA
W programie energetyczna muzyka z pozytywnym i wartościowym przekazem.
Zespół powstał w 2012 roku w Nowym Mieście Lubawskim. Jest finalistą 9-tej edycji programu „Tylko Muzyka. Must Be the Music”. W kwietniu 2017 roku ukazał się debiutancki album zespołu wraz z dwoma promującymi singlami. Zespół zagrał wiele koncertów plenerowych i zdobył wiele prestiżowych nagród w konkursach.

20-31.08.2018 (od PONIEDZIAŁKU do PIĄTKU) SZACHY PRZY FONTANNIE
GODZ. 18:00-19:30
Zapraszamy na plenerowe rozgrywki szachowe z instruktorem, Panem Tadeuszem Popisem.
Miejsce: skwer im. św. Jana Pawła II.

25.08.2018 (SOBOTA)
GODZ. 10:00–18:00 PIKNIK NA ZAKOŃCZENIE WAKACJI PRZYGOTOWANY PRZEZ INTEGRACYJNE CENTRUM SPORTU I REKREACJI WSPÓLNIE Z MIEJSKIM OŚRODKIEM KULTURY
W programie: malowanie buziek, dmuchane zabawki, warsztaty garncarskie, stanowiska gier i zabaw zręcznościowych (m.in.: strącanie wiader, rzuty ringo) oraz słodkości dla dzieci. W trakcie pikniku odbędzie się także wyprzedaż garażowa oraz prezentacja klubów sportowych z terenu Józefowa, do których będzie można zapisać dzieci.

GODZ. 18:00 KONCERT WIECZORU: LEGENDARNY ZESPÓŁ „GANG MARCELA”
Zespół wykonuje głównie muzykę folk i country-pop. Grupa powstała w 1978 roku, a już rok później debiutowała nagraniami dla Polskiego Radia. Gang Marcela w latach 80-tych współpracował z takimi piosenkarzami jak Krzysztof Krawczyk czy Maryla Rodowicz.

26.08.2018 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00
RECITAL FORTEPIANOWY W WYKONANIU KRZYSZTOFA KOZŁOWSKIEGO pt. „ŁAGODNIE, MIŁO I PRZYJEMNIE”

Krzysztof Kozłowski – pianista, kompozytor i akompaniator Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej.
Absolwent studiów pianistycznych w klasie prof. Anny Jastrzębskiej-Quinn na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, absolwent studiów podyplomowych w klasie fortepianu prof. Andrzeja Jasińskiego AM w Katowicach, absolwent Międzyuczelnianej Specjalności Multimedialnej, laureat ogólnopolskich konkursów pianistycznych m.in. "Estrada Młodych" podczas 47. Festiwalu Pianistyki Polskiej w Słupsku i II nagroda na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Miłosza Magina w Paryżu w 2011 r.
laureat ogólnopolskich konkursów kompozytorskich
współzałożyciel improwizatorskiego zespołu "Sonofrenia"
członek grupy „Hashtag Ensemble” promującej nową muzykę
akompaniator w Państwowej Szkole Baletowej im. Turynowicza w Warszawie