Miejski Ośrodek Kultury

w Józefowie
07.01.2017 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00 KONCERT KOLĘD ZESPOŁU TAŃCA POLSKIEGO W JÓZEFOWIE

07.01.2017 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00
KONCERT KOLĘD ZESPOŁU TAŃCA POLSKIEGO W JÓZEFOWIE

To już kolejny rok, w którym Zespół Tańca Polskiego w Józefowie zaprasza na Koncert Kolęd – doskonale przygotowane, barwne, pełne świeżości i autentyczności świąteczne widowisko. Podczas koncertu zostaną zaprezentowane tradycyjne kolędy i pastorałki przy akompaniamencie kwartetu muzycznego, ale także polskie tańce: polonez, chodzony, mazur. Subtelne piękno zawarte w tanecznych obrazach z pewnością zachwyci józefowską publiczność, a różnorodny program sprawi, iż widzowie poczują świąteczną i noworoczną atmosferę, pełną rodzinnego ciepła, uśmiechu i radości.
Kierownik artystyczny, choreograf – Łukasz Neter, kapelmistrz – Mateusz Chmielewski, przygotowanie wokalne – Małgorzata Kondratiuk.
Cena biletu: 10 zł. Przedsprzedaż biletów od 15.12.2017 do 05.01.2018 w godz. 14:00 – 18:00 w kasie MOK. W dniu wydarzenia od godz. 17:00.
Miejsce: sala widowiskowa MOK.
13.01.2018 (SOBOTA) GODZ. 18:00 KONCERT PT. „OTWÓRZ DRZWI – EWA GAPON I ANDRZEJ SAJDAK KOLĘDOWO”

13.01.2018 (SOBOTA) GODZ. 18:00
KONCERT PT. „OTWÓRZ DRZWI – EWA GAPON I ANDRZEJ SAJDAK KOLĘDOWO”

EGapon 2
– Duet muzyczny, którego wykonania utworów charakteryzują się pięknym, romantycznym brzmieniem. Ich pełne ekspresji i żaru interpretacje muzyczne oczarowują słuchacza. W bogatym repertuarze znajdziemy zarówno polskie jak i zagraniczne standardy, urokliwe liryczne ballady i chwytające za serce kompozycje muzyki rozrywkowej. Usłyszymy w ich wykonaniu bardziej, a także mniej znane kolędy i pastorałki. Ewa i Andrzej zapraszają do wspólnego kolędowania.
Wstęp wolny.
Miejsce: sala widowiskowa MOK.
27.01.2018 (SOBOTA) GODZ. 18:00 KONCERT PT. „MIŁOŚĆ W OPERETCE, TANGACH i MUSICALU”

27.01.2018 (SOBOTA) GODZ. 18:00
KONCERT PT. „MIŁOŚĆ W OPERETCE, TANGACH i MUSICALU”

Jest to koncert złożony z najpopularniejszych pieśni operetkowych, piosenek musicalowych oraz takich przebojów jak słynna piosenka H. Ordonówny „Miłość Ci wszystko wybaczy”. Całość przeplatana jest najpiękniejszymi argentyńskimi tangami Astora Piazzolli m.in. słynnym „Libertango” oraz „Oblivion”.
Motywem łączącym wszystkie pozycje repertuarowe tego koncertu jest miłość. Dodatkowo słowo wiążące okraszające całość szczyptą anegdoty i dobrego humoru wprowadza słuchaczy w szampański nastrój pozostawiając wspaniałe wrażenia!
Całość koncertu opatrzona jest komentarzem a raczej pogadanką na temat prezentowanych utworów, wprowadzającą w ten sposób słuchaczy w klimat prezentowanej muzyki, wtajemniczając ich częstokroć w zabawne anegdoty związane z utworami i kompozytorami.
Wstęp wolny.
Miejsce: sala widowiskowa MOK.
facebook