Teatr OTWARTY - czerwiec

19.06.2017 (PONIEDZIAŁEK)     GODZ. 17:00 PRZEDSTAWIENIE PT. „PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH”

19.06.2017 (PONIEDZIAŁEK) GODZ. 17:00
PRZEDSTAWIENIE PT. „PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH”

pod hasłem „Przybliżajmy naszą polską kulturę” w wykonaniu ZESPOŁU TANECZNO-TEATRALNEGO „ISADORA”
W programie: dawne ludowe obyczaje, tańce i piosenki oraz obszerne fragmenty baśni Hanny Januszewskiej.
Cena biletu: 6 zł. Możliwość zakupu biletów od początku czerwca w poniedziałki i w środy w godz. 17:00–18:00. W dniu występu od godz. 16:00.

24.06.2017 (SOBOTA) GODZ. 18:00 TEATR „GENERACJA” ZAPRASZA NA PREMIERĘ KOMEDII PT. „ZROZUMIEĆ KOBIETĘ”

24.06.2017 (SOBOTA)

Ilu mężczyznom udało się odkryć tajniki kobiecej natury? Czym się różnią chłopaki od dziewczyn? Czy jest jakiś klucz, którym można otworzyć serca i umysły kobiet? Czy istnieje uniwersalny kod porozumienia między płciami? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi, lub nie…
Scenariusz i reżyseria: Krzysztof Czekajewski.
Występują: Weronika Rupniewska, Marysia Mrówka, Paulina Chudek, Ala Maroszek, Marta Bartnik, Paulina Chudek, Julka Jarosz, Mateusz Prządka.