Miejski Ośrodek Kultury

w Józefowie
Strona główna

ARTYSTYCZNY LIPIEC W MOK-u


01-31.07.2019
Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6–12 lat oraz młodzież na cykl porannych spotkań. We wtorki czekają recyklingowe ZDERZENIA Z MASĄ , w środy zapraszamy na manualno-plastyczne LETNIE IMPRESJE inspirowane bogactwem lata., a w piątki na ekscytującą LETNIĄ DOŚWIADCZALNIĘ. Ponadto w każdy poniedziałek i czwartek zachęcamy do odwiedzenia letniego kina „Pod parasolem” a we wtorki i czwartki na ROZGRYWKI SZACHOWE PRZY FONTANNIE. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny. Obowiązują zapisy.

„PO DRUGIEJ STRONIE OBIEKTYWU”


04.07.2019 (CZWARTEK) GODZ. 18:00 
Wernisaż zdjęć uczestników kursów fotograficznych prowadzonych pod okiem Zofii i Mirosława Nowaczyków.
Wstęp wolny. Miejsce: Galeria WEJŚCIE, MOK

KONCERT „ŚPIEWA Z NAMI CAŁA SALA”


07.07.2019 (NIEDZIELA)
GODZ. 18:00
MUZYCZNA PODRÓŻ W CZASIE, POLSKIE PRZEBOJE XX WIEKU W WYKONANIU NATALII KOVALENKO.

Wydarzenie w ramach Ogrodowych Koncertów Muzycznych.
Wstęp wolny. Miejsce:
scena plenerowa, skwer im. św. Jana Pawła II.

BARWNY KONCERT GRECKIEGO ZESPOLU „MYTHOS”
z zespołem tanecznym SIRTAKI


14.07.2019 (NIEDZIELA)
GODZ. 18:00 
W programie: najpiękniejsze greckie tańce, piosenki i melodie, gorące bałkańskie rytmy, barwne stroje, pokaz tańca. Taniec SIRTAKI przy dźwiękach BOUZUKI wykonywany z publicznością.
Grecka grupa wokalno-instrumentalna Mythos prezentuje oryginalny barwny koncert na żywo. Mythos to Grecy, piękne greckie stroje, greckie instrumenty, bouzuki, greckie melodie, śpiew, oraz świetna zabawa z publicznością połączona z nauką tańca.
Greckie zespoły od lat cieszą się dużą popularnością. W trakcie koncertu zespołu Mythos usłyszycie Państwo największe greckie przeboje, zatańczycie wraz z nami taniec Greka Zorby czyli „Sirtaki” i „Hasaposerwiko”. Stworzyliśmy barwny program przedstawiający muzykę grecką od dawnej pieśni do współczesnych przebojów i utworów własnych. Członkowie zespołu to doświadczeni muzycy i wokaliści występujący już wiele lat na scenach Grecji, Polski, Niemiec, Szwecji, Francji, Holandii itd., biorący również udział w koncertach znanych greckich gwiazd jak na przykład Demis Roussos, Vicky Leandros, Costa Cordalis, Antique, Bouzuki Band.
Grecki Zespół Mythos często koncertuje, nagrywa płyty, występuje w radio i telewizji. Koncertuje z powodzeniem w salach kameralnych (koncert akustyczny unplugged), klubach muzycznych, jak również na dużych imprezach masowych.
Wydarzenie w ramach Ogrodowych Koncertów Muzycznych.
Wstęp wolny. Miejsce: scena plenerowa, skwer im. św. Jana Pawła II.
facebook