Miejski Ośrodek Kultury

w Józefowie
Strona główna

Koncerty - program na maj

12.01.2019 (SOBOTA) GODZ. 18:00 NOWOROCZNY PREZENT DLA MIESZKAŃCÓW – NIEZWYKŁY KONCERT ZESPOŁU „THE VOICES”

12.01.2019 (SOBOTA)
GODZ. 18:00 NOWOROCZNY PREZENT DLA MIESZKAŃCÓW – NIEZWYKŁY KONCERT ZESPOŁU „THE VOICES”

Są zespołem zawodowców i pasjonatów. Śpiew to ich sposób na wyrażanie siebie, realizację życiowych planów i, co najważniejsze, kontakt z drugim człowiekiem. Najbliższy, jak to tylko możliwe. Swoją przygodę rozpoczęli w 2012 roku od programu X Factor, gdzie dotarli do finałowej dziewiątki.
Wstęp wolny.
Miejsce: sala widowiskowa MOK.

Wejdź na stronę - NOWOROCZNY PREZENT DLA MIESZKAŃCÓW – NIEZWYKŁY KONCERT ZESPOŁU „THE VOICES”

18.01.2019 (PIĄTEK)
GODZ. 18:00 PRYWATNA SZKOŁA MUZYCZNA W JÓZEFOWIE ZAPRASZA, JAK CO ROKU, NA KONCERT NOWOROCZNY.

Wystąpią uczniowie szkoły – soliści oraz zespoły rytmiki, wokalne i instrumentalne. W programie utwory muzyki klasycznej, kolędy i pastorałki oraz piosenki.
Wstęp wolny.
Miejsce: sala widowiskowa MOK

19.01.2019 (SOBOTA) GODZ. 18:00 FANTASTYCZNY, ENERGETYCZNY KONCERT ZESPOŁU „ŻUKI”

W programie: największe przeboje THE BEATLES, CZESŁAWA NIEMENA, KRZYSZTOFA KLENCZONA ORAZ AUTORSKIE PIOSENKI Z CD MOMENT.
Cena biletu: 30 zł. Przedsprzedaż biletów od 07.01. do 18.01 w godz. 14:00 – 18:00. W dniu koncertu od 17:00.
Miejsce: sala widowiskowa MOK.

26.01.2019 (SOBOTA)
GODZ. 18:00 PATRYCJA ZYWERT-SZYPKA W NIESAMOWITEJ PRODUKCJI „ZDENEK SHOW”

Czechy to niezwykły kraj, który nam kojarzy się głównie z knedlikami, piwem, no i może skokami narciarskimi. Nikt chyba nie wie, że w tym kraju przyszedł na świat niezwykły człowiek, człowiek o wielu twarzach, człowiek-orkiestra, człowiek-omnibus, a nawet człowiek-autobus…;), który swoimi muzycznymi dokonaniami zadziwiał przez lata i zadziwia nadal; który stworzył wiele niezwykłych kompozycji; który wspierał muzyków na całym świecie; bez którego wiele gwiazd światowej sceny muzycznej nigdy by się na niej nie pojawiło… wszelkie zasługi dla świata artystycznego tego niezwykle skromnego człowieka można by długo wymieniać. Lepiej jednak spotkać się z jego talentem podczas naszego „show”. Jak nikt roztacza na nim swój niegasnący blask. Ten człowiek to nie kto inny jak Zdenek Smetana. W tym koncercie Zdenek zaprasza do świata swoich kompozycji i niezapomnianych wykonań piosenek lekkich, łatwych i przyjemnych, ale i tych z drugim dnem, duszą, głębią, problemem.
Ten niezwykły koncert ma również niezwykłą formę (ciii… nic nie zdradzimy), a poza tym jest tak naprawdę jedną wielką niespodzianką i wspaniałą zabawą dla każdego.
Scenariusz: Patrycja Zywert-Szypka i Grzegorz Szypka , reżyseria: Grzegorz Szypka
Cena biletu: 20 zł. Przedsprzedaż biletów od 14.01 do 25.01. w godz. 14:00 do 18:00 w kasie MOK. W dniu koncertu od godz. 17:00.
Miejsce: sala widowiskowa MOK.
facebook