Miejski Ośrodek Kultury

w Józefowie
Strona główna

PAŹDZIERNIK 2019/MAJ 2020
W przedziałach wiekowych: dzieci, młodzież,  dorośli i seniorzy
TEATR, JĘZYKI


DRAMA Z HUMOREM (6 – 10 lat)


Projekt z zakresu edukacji teatralnej mający na celu wszechstronny rozwój osobowości dziecka. Warsztaty zostaną podzielone na trzy części. W części pierwszej skupimy się na integracji zespołu i rozwoju własnej osobowości. Następnie wybierzemy się w podróż po scenach teatralnych, poznając różnorodne formy teatralne. Kiedy już poznamy własne możliwości i upodobania, zdobędziemy solidną wiedzę przyjdzie czas na to, by podzielić się tą wiedzą z innymi. Jak? Przyjdźcie i zobaczcie sami! Uwaga! Zapraszamy wszystkich miłośników teatru, w tym również uczestników poprzedniej edycji warsztatów. Czeka na Was wiele nowości!

Instruktor: Agata Klembowska
Termin: czwartki, godz. 17:00-18:30
Opłata miesięczna: 60 zł

TEATR HYBRYDA (dorośli i seniorzy)


  Podczas warsztatów spróbujemy poznać  siebie w grupie, siebie w sobie, siebie na scenie. Idąc krok po kroku być może odnajdziemy drogę prowadzącą nas na scenę aby świadomie stanąć na niej i powiedzieć słowo. Zdarzy się, że krok będzie w tył albo w bok. Dlaczego?:) Nie wszyscy musimy być aktorami, jednak wszyscy na co dzień odczuwamy ograniczenia wynikające ze strachu przed oceną. My nie oceniamy, uczymy się od siebie, m.in poprzez teatr. Czasami wystarczy zrobić jeden krok aby spełnić swoje marzenie.

Instruktor:  Maciej Dmochowski 
Termin: czwartki, godz. 17:00-19:00
Opłata miesięczna: 80 zł

ANGIELSKI / MÓWIMY (dorośli i seniorzy)


Celem spotkań jest rozgadanie się w języku angielskim. W nieformalnej atmosferze, bez podręczników, będziemy przełamywać strach przed tym językiem obcym (grupa 0+, prawie od podstaw), przypominać sobie czego uczono nas kiedyś w szkole i na niedokończonych kursach (grupa I i I+) i rozmawiać o problemach świata (grupa II). Będziemy aranżować sytuacje, w których angielski może być nam potrzebny, grać w gry językowe, tłumaczyć teksty piosenek i angielskie memy na Faceboku.

Instruktor: Krystyna Olesińska
Termin: środy 18:00-19:00 grupa 2, 19:00-20:00 grupa 0+, czwartki 18:00-19:00 grupa 1, 19:00-20:00 grupa 1+.
Opłata miesięczna: 50 zł

ANGIELSKI Z NATIVE SPEAKER – NOWOŚĆ!


Spotkania skierowane są do osób, które chcą zyskać pewność siebie podczas konwersacji w języku angielskim. Rozmawiamy na wszystkie tematy w miłej atmosferze.

Instruktor: Łukasz Makarewicz
Termin: czwartek, godz. 18:00 - 19:00 (młodzież + dorośli),
godz. 19:00 - 20:00 (dorośli, seniorzy)
Opłata miesięczna: 50 zł
facebook