Miejski Ośrodek Kultury

w Józefowie
Strona główna
  • Start
  • Zespół Tańca Polskiego

Zespół Tańca Polskiego


Harmonogram zajęć - Klub Hydrofornia
Grupa B - poniedziałki i piątki godz. 17:00 - 18:30
Grupa A - poniedziałki i piątki godz. 18:30 - 19:30
O Zespole
Zespół Tańca Polskiego w Józefowie działa od 1 października 2007 roku. Podczas zajęć adepci polskiej sztuki tanecznej tworzą programy artystyczne prezentujące polski folklor i kulturę ludową. W trakcie zajęć w różnych grupach wiekowych: dzieci, młodzież, a także dorośli poznają polskie tańce narodowe, tańce ludowe i inne. Nasz Zespół promuję polską kulturę na koncertach, spektaklach, ogólnopolskich konkursach i podczas różnych wydarzeń artystycznych. Naszym celem jest rozbudzanie, rozwijanie i kształtowanie zamiłowania i szacunku do sztuki tanecznej.
Najlepsi tancerze biorą udział w ogólnopolskich turniejach tańców polskich w formie towarzyskiej - www.taniecpolski.cioff.pl
Udział w Zespole Tańca Polskiego to przede wszystkim dobra zabawa, wyjątkowo spędzony czas, żywy akompaniament, niezapomniana przygoda, przyjaźnie na długie lata. Podczas zajęć panuje wyjątkowa i przyjazna atmosfera, a autorski program nauczania gwarantuje indywidualne podejście do każdego z uczestników.
W roku 2014 Zespół otrzymał tytuł Miejsca Odkrywania Talentów, który świadczy o tym, że placówka ta przyczynia się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci i młodzieży. Tytuł został nadany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie.

Instruktor tańca - Łukasz Neter
Instruktor muzyczny - Mateusz Chmielewski
facebook